logo DMS
Poděkování. Za měsíc duben 2019 jsme od Vás obdrželi dárcovské SMS v hodnotě 4 075 Kč. Děkujeme Vám! ☺

Kontakt

Českobratrská 1229/13
Ostrava
702 00

IČ: 658 92 399

tel.: 739 354 269

kontakt@nfbetlem.cz

Poslední aktualizace: 10. 5. 2019

Podporujeme

Nadační fond Betlém nenarozeným dlouhodobě podporuje Obecně prospěšnou společnost Dlaň životu, kterou založil v roce 2002. Tato společnost nabízí podporu a pomoc těhotným ženám v tísni a provozuje poradnu Cesta těhotenstvím v Ostravě a Azylový dům pro těhotné ženy v tísni v Hamrech u Hlinska. Nadační fond podporuje obecně prospěšnou společnost a její projekty svou veřejnou sbírkou, projektem dárcovských SMS, vánoční kampaní Štědrý dar pro betlémské děti i svými dobrovolnickými aktivitami.  
 
Více o činnosti Obecně prospěšné společnosti se dozvíte na jejich stránkách www.dlanzivotu.cz. Zveme Vás na návštěvu!

 

Podporované projekty  v roce 2018:

Projekt Poradna Cesta těhotenstvím

Poradna Cesta těhotenstvím v Ostravě nabízí bezplatnou preventivní podporu a pomoc v tíživé situaci zejména těhotným ženám, partnerům a rodičům s dětmi do čtyř let. K aktivitám poradny patří poradenství v situaci nečekaného těhotenství, materiální pomoc pro miminko, videotrénink interakcí podporující komunikaci rodičů s malými dětmi anebo vzdělávací programy pro rodiče s dětmi.

 

Projekt Azylový dům pro těhotné ženy v tísni

Azylový dům pro těhotné ženy v tísni v Hamrech u Hlinska nabízí ubytování, podporu a pomoc těhotným ženám a ženám s dětmi do 7 let věku. Ubytovaným klientkám je v průběhu pobytu poskytnuto nejen ubytování a pomoc při obstarávání běžných záležitostí, ale je jim nabídnuto také doprovázení na cestě mateřstvím s cílem pomoci matkám vytvořit pro své děti zázemí a domov.  

  

Projekt Cesta mateřstvím

Cílem projektu je pomáhat rozvíjet rodičovské kompetence klientek azylového domu. Jedná se především o zprostředkování setkávání s odborníky - psychologem pro nácvik komunikačních dovedností a setkávání s videotrenérkou pro zlepšení vztahu mezi matkou a dítětem.

  

Projekt Začít znovu

Projekt má podobu drobného zaměstnávání matek, klientek azylového domu, formou dohody o provedení práce. Napomáhá klientkám v osvojení si takových vzorců chování, které jim pomohou uplatnit se na trhu práce. 

 

 

 

 

 

 

  

©2010 NF Betlém | webdesign eLoading