Hledáte tvořivé a smyslupné zaměstnání? Nabízíme pracovní příležitost.

Hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku, jenž by s osobním nasazením pečlivě a poctivě rozvíjel oblast dárcovství. Uvítáme, pokud nám nový kolega nebo kolegyně bude pomáhat také při prezentaci poslání organizace. Je to práce z velké části v "terénu", ideální pro člověka, který rád komunikuje a nebojí se navazovat nové vztahy.

Podrobnosti najdete zde.

 

S přáním příjemné dovolené

S přáním příjemné letošní dovolené i krásných letních dnů Vám nabízíme naši výroční zprávu za rok 2016. Děkujeme firmě Optys, která výroční zprávu zdarma vytiskla, i Vám všem, kdo jste nás na cestě tímto rokem provázeli svou podporou a pomocí. A už teď se těšíme na společné kroky příští.

Do výroční zprávy můžete nahlédnout zde.

 

 

Den pro děti a rodinu

24. června 2017 proběhl v areálu azylového domu v Hamrech Den pro děti a rodinu a naši dobrovolníci byli při tom. Pomáhali se zajištěním jednotlivých soutěží a her, při prodávání výrobků i při zajištění občerstvení.

Také s jejich pomocí se 57 dětských účastníků mohlo potěšit pohádkovými setkáními, hrami a tvořením.

Usměvavé děti si odnesly řadu dárků a usměvaví dobrovolníci byli povzbuzením. Děkujeme!

 


Rozhovor s naším dobrovolníkem

Dobrovolníci patřili a patří neodmyslitelně k životu naší organizace. Jejich podpora je velmi pestrá. Jezdí na pravidelné brigády do azylového domu, podporují nás finančně, hrají divadelní představení pro příznivce a dárce, šíří poselství úcty k životu dál ve svém okolí a jsou k dispozici pro to, co je právě potřeba. A to bez ohledu na to, že i oni sami mají své rodiny, svá zaměstnání, své starosti. Co jim dává sílu a inspiraci?

Do rozhovoru s jedním naším dobrovolníkem se můžete začíst nebo zaposlouchat právě zde.

 

  

Pomáhejte s námi

Vážení přátelé a příznivci,

Od 21. března platí nové způsoby odesílání dárcovských SMS. Výši i způsob podpory si můžete zvolit podle svých možností a můžete zvolit také podporu dlouhodobou, kterou lze kdydoliv zrušit. Více najdete na www.darcovskasms.cz.

Mnozí jste už této možnosti využili a podpořili nás. Děkujeme! Zároveň chceme povzbudit i ostatní. Pokud máte ve svém prostředí někoho, kdo by se chtěl také zapojit, nabídněte mu tuto možnost.

 

Pomáhejte s námi pružně a snadno a nabídněte pomocnou ruku.

 

 

Děkujeme!

V příloze Katolického týdeníku 12/2017 jsme Vás pozvali do Azylového domu pro těhotné ženy v tísni, do poradny Cesta těhotenstvím i do dalších hledání, zápasů a povzbuzení, které na své cestě zažíváme. Děkujeme všem dárcům a příznivcům, kteří nás podpořili svým darem, dárcovskou SMS nebo povzbuzením. Vážíme si toho a jsme za to vděčni.

Více informací o jednotlivých projektech, které podporujeme a činnosti Obecně prospěšné společnosti Dlaň životu najdete na www.dlanzivotu.cz.

A pokud jste naši přílohu ještě nečetli, můžete si ji prohlédnout  zde.
 

 
Více o způsobech pomoci se dozvíte zde.
 

 

©2010 NF Betlém | webdesign eLoading