Děkujeme!

V příloze Katolického týdeníku 12/2017 jsme Vás pozvali do Azylového domu pro těhotné ženy v tísni, do poradny Cesta těhotenstvím i do dalších hledání, zápasů a povzbuzení, které na své cestě zažíváme. Děkujeme všem dárcům a příznivcům, kteří nás podpořili svým darem, dárcovskou SMS nebo povzbuzením. Vážíme si toho a jsme za to vděčni.

Více informací o jednotlivých projektech, které podporujeme a činnosti Obecně prospěšné společnosti Dlaň životu najdete na www.dlanzivotu.cz.

A pokud jste naši přílohu ještě nečetli, můžete si ji prohlédnout  zde.
 

 
Více o způsobech pomoci se dozvíte zde.
 

Pomáhejte s novým jarem nově

Vážení přátelé a příznivci,

Od 21. března platí nové způsoby odesílání dárcovských SMS. Výši i způsob podpory si můžete zvolit podle svých možností a můžete zvolit také podporu dlouhodobou, kterou lze kdydoliv zrušit. Více najdete na www.darcovskasms.cz.

Pomáhejte pružně a snadno a nabídněte pomocnou ruku.

 

 

 

Pracovní příležitost - hledáme fundraisera

Podrobnosti najdete zde.

 

 

Březnová brigáda dobrovolníků 

Návštěva dobrovolníků v azylovém domě v březnu byla opět pracovní. Na jejich pracovité ruce a elán se těšila zahrada, která se v novém jaru potřebovala zbavit listí i obyvatelé domu. Ti dobrovolníky vítali jako své staré známé s úsměvem. Dobrovolníci pomohli s úklidem, uvařili dobrý oběd a ještě si stihli s přítomnými maminkami popovídat. 

Děkujeme za kus jejich poctivé práce i jarní povzbuzení.

 

 

Ohlédnutí za vánoční kampaní

Děkujeme Vám všem, kdo jste nás podpořili v rámci vánoční kampaně Štědrý dar pro betlémské děti.

Svým darem jste přispěli na provoz Azylového domu pro těhotné ženy v tísni v Hamrech u Hlinska, kde i letos mohou děti se svými mámami nacházet teplo, zázemí, bezpečí a pomoc.

Děkujeme Vám!

 

 

Dobrovolnická brigáda s oslavou

Lednová brigáda našich dobrovolníků v Azylovém domě pro těhotné ženy v tísni byla slavnostní. Uplynulo totiž 9 let od otevření domu a to je důvod k vděčnosti. A tak  zatímco dopoledne brigádníci odklízeli sněhové závěje, uklízeli a pomáhali, odpoledne den zpestřila malá oslava. Nechyběl na ní ani narozeninový dort, na kterém si všichni společně pochutnali.

Děkujeme našim dobrovolníkům za kus pořádné práce i jejich brigádnické povzbuzení.

 

 

 

 

 

 

©2010 NF Betlém | webdesign eLoading