logo DMS
Poděkování. Za měsíc březen 2018 jsme od Vás obdrželi dárcovské SMS v hodnotě 5 675 Kč. Děkujeme Vám!

Kontakt

Českobratrská 1229/13
Ostrava
702 00

IČ: 658 92 399

tel.: 739 354 269

kontakt@nfbetlem.cz

Poslední aktualizace: 6. 4. 2018

Pozvání do jarní přírody

Chcete-li si se svými dětmi udělat výlet do přírody a přitom prožít i kousek dobrodružství, zveme Vás na letošní ročník Tání ledů. 

Bližší informace naleznete zde.

  

Den díků za deset let

V Hamrech u Hlinska se dne 22. 3. 2018 konalo setkání u příležitosti desátého výročí otevření azylového domu. Sešli se na něm přátelé, příznivci, dárci i kolegové z jiných organizací. Setkání zahájil radní Pardubického kraje Ing. Pavel Šotola a všechny přítomné povzbudil také místostarosta města Hlinska Zdeněk Eis.

Celé setkání se odehrávalo v přátelském duchu, ke kterému přispěla řada dobrot. Na jejich přípravě se podílely šikovné hospodyňky z azylového domu, ale také dobrovolníci a přátelé. Všem našim hostů, pomocníkům, kolegům i příznivcům z řad veřejnosti děkujeme za deset let sdílení a spolupráce.

   

Nová naděje

V prosinci a v lednu uspořádal nadační fond již 3. ročník kampaně Štědrý dar pro betlémské děti. Děkujeme Vám za každou Vaši podporu, která přispěla k tomu, že i letos jsme pomohli zajistit téměř dva měsíce provozu Azylového domu pro těhotné ženy v tísni. Ten oslavil již 10 let svého otevření a za dobu svého provozu mohl poskytnout pomoc, zázemí a podporu již 127 matkám a 164 dětem.

Jsme vděčni, že nám pomáháte přinášet maminkám a dětem kromě zázemí, tepla a podpory také novou naději a perspektivu do života.  


 Pozvání k pomoci

 

 

  Dobrovolnická brigáda s oslavou

Únorová brigáda dobrovolníků v azylovém domě byla plná radosti. A není divu, vždyť azylový dům oslavil již 10. výročí svého otevření. A tak, i když se dopoledne ještě chvíli pracovalo, odpoledne byl čas na oslavu, společné vzpomínky a povídání i veselé soutěže a překvapení.

Pracovníci domu si připravili drobnou radost pro všechny, velké i malé. Milé odpoledne pak završil výborný dort, na kterém si všichni společně pochutnali.

 

 

Kampaň Štědrý dar pro betlémské děti

Milí přátelé,

srdečně Vás všechny zdravím. Kampaň Štědrý dar pro betlémské děti pořádáme letos již třetím rokem a právě začíná...

Ráda bych Vás opět po roce požádala o podporu pro naše "betlémské " děti a jejich matky, které využívají služeb Azylového domu pro těhotné ženy v tísni. V lednu roku 2018 bude azylový dům slavit již deset let služby nenarozeným dětem. Od jeho otevření v něm našlo pomoc, podporu, zázemí i dočasný domov 122 matek a 156 dětí. Děkujeme za Vaše otevřená srdce - i Vy na tomto díle máte svůj podíl.

Celkový výtěžek z kampaně z minulého roku nám pomohl zajistit téměř dva měsíce provozu azylového domu. Je to pro nás veliká a vzácná pomoc shromážděná z darů mnoha dobrých lidí. V rámci této kampaně můžete uspořádat například sbírku při bohoslužbách na Štědrý den nebo v jinou adventní či vánoční neděli, oslovit ve firmě kolegy apod.

Leták a podrobnější informace ke kampani najdete zde.

S vděčností za jakoukoliv pomoc a s přáním pokojných adventních dní

Marcela Holeňová
koordinátorka
E-mail: holenova@nfbetlem.cz, Tel.: 732 171 373
 

 

Děkujeme Vám

 

 

Adventní pozdrav z nadačního fondu

Na začátku prosince jsme našim dárcům a příznivcům posílali dopis, ve kterém jsme se s nimi rozdělili o novinky z naší činnosti. Pokud jste náš dopis nedostali a chcete si jej přečíst, nabízíme jej zde. 

  

Nabízíme také pravidelné měsíční zpravodajství zasílané e-mailem na Vaši adresu. Pokud byste o ně měli zájem, můžete si náš report vyžádat na našem kontaktním e-mailu kontakt@nfbetlem.cz.

 

 

 

 

©2010 NF Betlém | webdesign eLoading